Десиканти

Альфа-Дикват

Альфа-Дикват

Швидко поглинається рослинами та забезпечує швидке і рівномірне дозрівання, що дозволяє провести збирання в ранні строки та при будь-як..

1806 грн

Аргумент Форте 500SL, РК (Раундап)

Аргумент Форте 500SL, РК (Раундап)

Високотехнологічний гербіцид суцільної дії для боротьби з дводольними та злаковими бур’янами, а також з чагарниковою рослинністю та гід..

4797 грн

Аргумент, в.р. (Раундап)

Аргумент, в.р. (Раундап)

Системний гербіцид суцільної дії для знищення вегетуючих рослин. Десикант сільськогосподарських культур. Діюча речовина: ізопропілам..

3364 грн

Гефест

Гефест

Високоефективний системний гербіцид загальної системної дії для боротьби з широким спектром бур’янів на землях сільськогосподарського т..

2208 грн

Гліфовіт (Раундап)

Гліфовіт (Раундап)

Cистемний післясходовий гербіцид Гліфовіт суцільної дії для знищення багаторічних (осот, берізка, пирій тощо) та однорічних бур’ян..

2297 грн

Гліфовіт Екстра (Раундап)

Гліфовіт Екстра (Раундап)

Високоефективний післясходовий гербіцид Гліфовіт Екстра суцільної дії для повноцінного знищення багаторічних, однорічних бур’янів, в т...

3962 грн

Десикант

Десикант

Препарат контактної дії для десикації посівів с/г культур. Препаративна форма : Розчинний концентрат Дiюча речовина : Д..

3646 грн

Дикват

Дикват

Контактный десикант для подсушивания растений перед уборкой урожая и для частичного уничтожения сорняков. Решает проблемы с неравномерн..

1948 грн

Отаман (Раундап)

Отаман (Раундап)

Діюча речовина Ізопропіламінна сіль гліфосату – 480 г/л, у кислотному еквіваленті – 360 г/л   Формуляція Розчинний кон..

2248 грн

Отаман Екстра (Раундап)

Отаман Екстра (Раундап)

Діюча речовина Калійна сіль гліфосату – 663 г/л, у кислотному еквіваленті – 540 г/л   Формуляція Розчинний концентрат ..

3517 грн

Скорпіон

Скорпіон

Десикант Скорпіон, РК. Десикант контактної дії. Застосовується для зниження вологості зерна та припинення розвитку й пошир..

2707 грн

Скорпіон Форте, р.к.

Скорпіон Форте, р.к.

Десикант контактної дії. Використовується для зниження вологості зерна та припинення розвитку й поширення хвороб за рахунок підсушуванн..

2270 грн

Сокар (Раундап)

Сокар (Раундап)

СОКАР (новинка 2018 року) Діюча речовина: Гліфосат кислота, 436 г/л (у формі амоній- ної солі гліфосату) Формуляція: Водний розчи..

2727 грн

Спека

Спека

Десикант контактної дії для використання на багатьох культурах. Вирішує проблеми з нерівномірним дозріванням більшості сільськогосподар..

4090 грн

Фелікс ВГ

Фелікс ВГ

Високоефективний гербіцид тотальної дії та десикант сільськогосподарських культур. Діюча речовина гліфосат у формі амонійної солі 7..

1586 грн