Десиканти

Альфа-Дикват

Альфа-Дикват

Швидко поглинається рослинами та забезпечує швидке і рівномірне дозрівання, що дозволяє провести збирання в ранні строки та при будь-як..

1937 грн

Аргумент Форте 500SL, РК (Раундап)

Аргумент Форте 500SL, РК (Раундап)

Високотехнологічний гербіцид суцільної дії для боротьби з дводольними та злаковими бур’янами, а також з чагарниковою рослинністю та гід..

5467 грн

Аргумент, в.р. (Раундап)

Аргумент, в.р. (Раундап)

Системний гербіцид суцільної дії для знищення вегетуючих рослин. Десикант сільськогосподарських культур. Діюча речовина: ізопропілам..

3834 грн

Гефест

Гефест

Високоефективний системний гербіцид загальної системної дії для боротьби з широким спектром бур’янів на землях сільськогосподарського т..

2517 грн

Гліфовіт (Раундап)

Гліфовіт (Раундап)

Cистемний післясходовий гербіцид Гліфовіт суцільної дії для знищення багаторічних (осот, берізка, пирій тощо) та однорічних бур’ян..

2618 грн

Гліфовіт Екстра (Раундап)

Гліфовіт Екстра (Раундап)

Високоефективний післясходовий гербіцид Гліфовіт Екстра суцільної дії для повноцінного знищення багаторічних, однорічних бур’янів, в т...

4048 грн

Десикант

Десикант

Препарат контактної дії для десикації посівів с/г культур. Препаративна форма : Розчинний концентрат Дiюча речовина : Д..

3108 грн

Дикват

Дикват

Контактный десикант для подсушивания растений перед уборкой урожая и для частичного уничтожения сорняков. Решает проблемы с неравномерн..

1804 грн

Отаман (Раундап)

Отаман (Раундап)

Діюча речовина Ізопропіламінна сіль гліфосату – 480 г/л, у кислотному еквіваленті – 360 г/л   Формуляція Розчинний кон..

2528 грн

Отаман Екстра (Раундап)

Отаман Екстра (Раундап)

Діюча речовина Калійна сіль гліфосату – 663 г/л, у кислотному еквіваленті – 540 г/л   Формуляція Розчинний концентрат ..

3885 грн

Скорпіон

Скорпіон

Десикант Скорпіон, РК. Десикант контактної дії. Застосовується для зниження вологості зерна та припинення розвитку й пошир..

3085 грн

Скорпіон Форте, р.к.

Скорпіон Форте, р.к.

Десикант контактної дії. Використовується для зниження вологості зерна та припинення розвитку й поширення хвороб за рахунок підсушуванн..

2587 грн

Сокар (Раундап)

Сокар (Раундап)

СОКАР (новинка 2018 року) Діюча речовина: Гліфосат кислота, 436 г/л (у формі амоній- ної солі гліфосату) Формуляція: Водний розчи..

2990 грн

Спека

Спека

Десикант контактної дії для використання на багатьох культурах. Вирішує проблеми з нерівномірним дозріванням більшості сільськогосподар..

3434 грн

Тотал

Тотал

Системный гербицид сплошного действия для борьбы с широким спектром однолетних и многолетних сорняков на сельскохозяйственных угодь..

1294 грн