• Кафом Ca (KAFOM Ca)

Кафом Ca (Kafom Ca)

KAFOM- унікальні рідкі добрива на основі фосфітів, легко розчинні у воді та прекрасно засвоюються при листових обробках . Також застосовуються для обробки насіння і внесення через системи крапельного поливу.

"Кафом Ca"- рідке, легкорозчинне у воді мінеральне добриво з мікроелементами, на основі фосфітів кальцію, калію та фосфору, з прямим фунгіцидним ефектом на патогени класу ооміцетів та опосередкованою дією шляхом посилення імунітету рослин на патогени з інших класів. Висока рухливість іон-фосфітів сприяє швидкому, ефективному та рівномірному розподілу фосфору та інших складових елементів добрива по рослині.

Крім того, добрива "Кафом" мають імуностимулюючий вплив на рослини. Завдяки стимуляції синтезу фітоалексинів ( природних фітонцидів), фосфіти модулюють потужну профілактичну дію формуючи підвищену стійкість рослин до ряду грибкових захворювань.

Крім фосфору у формі фосфіту, "Кафоми" містить кальцій.

В порівнянні з іншими фосфорними добривами для позакореневого підживлення можна відзначити три важливих особливості "Кафомів":

* фосфітні форми добрив, на відміну від інших фосфорних добрив для листкового підживлення, повністю проникають в мезофіл листя протягом однієї години в той час коли фосфатні форми добрив проникають дні та тижні.

* мають імунізуючу фунгіцидну властивість за рахунок стимулювання синтезу у рослинах фітоалексинів та пряму дію на патогени з класу ооміцетів пригнічуючи їх метаболізм.

* Кафоми"- це добрива з фунгіцидними властивостями, рекордсмени за ефективністю та якістю на ринку України.

СКЛАД:

KAFOM Ca  P2O5-20 %, K2O-5%,CaO-5%

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Кафом Ca (KAFOM Ca)

  • Виробник: Планта Груп
  • Артикул: 000498
  • Фасовка: 20 л.
  • Наявність: В наявності
  • 5792 грн


0 відгуків / Написати відгук


Теги: Кафом Ca (KAFOM Ca), Meristem (ПЛАНТА ГРУПП)

Наші спеціалісти рекомендують

Переглянуті товари

Кафом Ca (KAFOM Ca)

Кафом Ca (KAFOM Ca)

Кафом Ca (Kafom Ca) KAFOM- унікальні рідкі добрива на основі фосфітів, легко розчинні у воді та прекрасно засвоюються..

5792 грн