• Лігнагумат марка АМ

   Лігнагумат (порошкподібний продукт з мікроелементами) високоефективний гуміново-фульвовий препарат, що містить до 90% гумінових кислот, з яких фульвових кислот – 25-40%.
  
Лігнагумат – це стимулятор росту рослин, антистресант прилипач та мікродобриво, збагачений біологічно активними речовинами – амінокислотами, ферментами, вітамінами, фітогормонами. Бере участь у структуроутворені грунту.


 Функції лігнагумату:

1. АКУМУЛЯТИВНА. Сприяє накопиченню довгострокових запасів усіх елементів живлення, вуглеводів та кислот;
2. ТРАНСПОРТНА. Препарат сприяє утворенню органо-мінеральних сполук з металами та мікроелементами, що активно надходять в рослини;
3. ПОЖИВНА. Регулює мінеральне живлення в рослині;
4. АНТИОКСИДАНТНА. Регулює катіонний обмін, буферність та окисно відновні-процеси у рослині та ґрунті;
5. ПРОЕКТОРНА. Шляхом адсорбції токсичних речовин та радіонуклідів Лігнагумат попереджає їх надходження в рослини.


 ЛІГНАГУМАТ:

 • Покращує схожість насіння;
 • Сприяє розвитку потужної кореневої системи;
 • Дозволяє підвищити якість насіннєвого матеріалу;
 • Забезпечує  підвищення стійкості рослин до несприятливих факторів навколишнього середовища – критичних температур, нестачі вологи та світла;
 • Підвищує ефективність засвоєння рослинами мінеральних речовин та мікроелементів, що дозволяє значно знизити норми внесення добрив та пестицидів;
 • Стимулює розвиток усіх ґрунтових мікроорганізмів, що сприяє інтенсивному відновленню/утворенню гумусу;
 • Забезпечує приріст урожайності на 25-40%, скорочення термінів дозрівання овочів на 10-12 днів;
 • Покращує якість вирощуваної продукції;
 • Сприяє перенесенню поживних речовин крізь біологічні мембрани;
 • Сприяє процесам синтезу білку, за яких мінеральний  азот зв’язується в амінокислотах, чим забезпечується отримання екологічно чистої продукції ;
 • Збільшує розчинність солей;
 • Зменшує випаровування вологи;
 • Підвищує ефективність обробок посівного матеріалу разом з протруйниками (підвищує схожість, імунітет, пригнічує патогени).

 

 Механізм дії

  Механізм дії Лігнагумату полягає у стимулюванні біохімічних процесів в рослинах, в активізації фотосинтезу та вуглеводного обміну обміну при інтенсивному нарощуванні зеленої маси, підвищенні коефіцієнту використання внесених добрив та елементів живлення з ґрунту. Лігнагумат активізує клітинний метаболізм  та регенеративні процеси. Механізм його дії полягає у підвищенні активності деяких ферментів, в результаті чого пришвидшуються окислювально-відновлювальні процеси, покращується газообмін, нормалізується дихання тканин.
Препарат використовується на усіх сільськогосподарських культурах

Лігногумат активізує клітинний метаболізм та регенеративні  процеси. Механізм його дії полягає у підвищенні активності деяких ферментів, в результаті  чого пришвидшуються окислювально-відновні процеси, покращується газообмін, нормалізується дихання тканин.
Завдяки застосуванню Лігногумату пригнічується інтенсивність вільно-радикального окислення у тканинах, збільшується вміст хлорофілу та продуктивність фотосинтезу, що створює передумови для отримання вищих врожаїв та екологічно чистої  продукції. Використання Лігногумату у складі позакореневих підживлень забезпечує інтенсивний розвиток та ефективне повітряне дихання рослин.

Лігногумат можна поєднувати з мінеральними добривами

Додавання Лігногумату помітно покращує основні функціональні властивості добрив у порівнянні із стандартними мінеральними аналогами.
Такий агроприйом дозволяє знизити витрати на внесення добрив, і підвищити ефективність використання рослинами основних елементів мінерального живлення. Це відбувається завдяки інтенсифікації природних механізмів винесення поживних речовин рослинами, підвищенню мікробіологічної активності ґрунту та переведенню малодоступних форм азоту, фосфору та калію у легкодоступні для рослин форми. Згідно результатів наукових досліджень при сумісному застосуванні Лігногумату з мінеральними добривами норми витрат останніх можуть бути знижені на 10-30% (у залежності від агрофону, культури та концентрації робочого розчину Лігногумату).

Лігногумат успішно поєднується із засобами захисту рослин

Ефективність пестицидів зумовлена їхньою активністю проти хвороб, бур’янів та шкідників. У той же час більшість пестицидів завдяки своєму токсичному впливу здатні помітно знизити урожай основної культури, яку вони захищають. Нівелювати даний ефект здані препарати, що мають антистресові властивості, зокрема Лігногумат. Спільне застосування Лігногумату з фунгіцидами сприяє підвищенню ефективності і якості обробок, оскільки окрім антистресових властивостей, Лігногумат має деякі фунгіцидні властивості та властивості прилипача.
Найбільш ефективне застосування Лігногумату при обробці насіння разом з протруйниками на зернових і зернобобових культурах. З практики застосування можна відзначити, що Лігногумат підвищує ефективність пригнічення фітопатогенів  в залежності від рівня ураженості посадкового матеріалу на 20-50%.
При позакореневих обробках рослин Лігногумат ефективно поєднується з фунгіцидами та разом з підвищенням ефективності дії пестицидів стимулює імунну систему рослин. Це підвищує природний опір рослин до хвороб.
Застосування Лігногумату разом із засобами захисту рослин дозволяє зняти стрес у рослин, що обробляються пестицидами, що особливо помітно при використанні «жорстких» пестицидів або бакових сумішей деяких препаратів. Найбільш дієво ці властивості проявляються на таких культурах, як цукровий буряк, льон, зернові культури. Зниження стресів при пестицидних обробках дозволяє підвищити урожайність культур та покращити якість продукції.

Лігногумат широко застосовується у комбінації з біопрепаратами

Завдяки своїй біологічній активності Лігногумат сприяє росту та розвитку ряду груп мікроорганізмів (Pseudomonas, Bacillus, Azomonas, Agrobacterium, Flavobacterium, Arthrobacter), особливо ефективно поєднується із азотфіксуючими бактеріями (симбіонтами та вільноіснуючими). У незначних концентраціях Лігногумат стимулює ріст і розвиток бактерій, покращує характеристики зберігання та транспортування мікробіолгічних препаратів. У високих концентраціях Лігногумат може виступати інгібітором для ряду бактерій або консервантом.

Найбільш ефективним є комплексне застосування Лігногумату у складі бакової суміші

Застосування комплексної бакової суміші сприяє покращенню технологічних якостей продукції. При її комплексній дії на культуру та пригніченні бур’янів у агрофітоценозі, підвищується урожайність.
Підвищена ефективність препарату у протидії стресу культурних рослин виявляється завдяки збалансованому вмісту у його складі солей гумінових кислот та збільшеній концентрації солей фульвових кислот.
Лігногумат має мембранотропну дію, що спрощує потрапляння пестицидів крізь клітинну оболонку, проявляє слабо виражену ферментативну активність, може включатися в біосинтез рослин як безпосереднє джерело енергії у роботі силових станцій клітини (мітохондрій), а також використовуватися клітиною у якості будівельних блоків при синтезі клітинних комплексів.


 Рекомендації щодо застосування:

Культура

Кількість обробітків

Норма г/га

Зернові

2-3

60

Цукрові буряки

2-6

60-200

Ріпак

2-4

60-150

Кукурудза

1-3

150-200

Соняшник

2-3

150

Зернобобові

2-3

60

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Лігнагумат марка АМ

 • Виробник: Родоніт
 • Артикул: 000259
 • Фасовка: 20 кг
 • Наявність: В наявності
 • 426180 грн


0 відгуків / Написати відгук


Теги: lignagumat marka am, rodonit, zasobi pidzhivlennya, stimulyatori rostu

Рекомендуемо

Переглянуті товари

Лігнагумат марка АМ

Лігнагумат марка АМ

   Лігнагумат (порошкподібний продукт з мікроелементами) високоефективний гуміново-фульвовий препарат, що міст..

426180 грн