• Кафом К

Кафом К (Kafom K)

KAFOM- унікальні рідкі добрива на основі фосфітів, легко розчинні у воді та прекрасно засвоюються при листових обробках . Також застосовуються для обробки насіння і внесення через системи крапельного поливу.

"Кафом К"- рідке, легкорозчинне у воді мінеральне добриво з мікроелементами, на основі фосфітів калію та фосфору, з прямим фунгіцидним ефектом на патогени класу ооміцетів та опосередкованою дією шляхом посилення імунітету рослин на патогени з інших класів. Висока рухливість іон-фосфітів сприяє швидкому, ефективному та рівномірному розподілу фосфору та інших складових елементів добрива по рослині.

Крім того, добрива "Кафом" мають імуностимулюючий вплив на рослини. Завдяки стимуляції синтезу фітоалексинів ( природних фітонцидів), фосфіти модулюють потужну профілактичну дію формуючи підвищену стійкість рослин до ряду грибкових захворювань.

Крім фосфору у формі фосфіту, "Кафоми" містить калій.

В порівнянні з іншими фосфорними добривами для позакореневого підживлення можна відзначити три важливих особливості "Кафомів":

* фосфітні форми добрив, на відміну від інших фосфорних добрив для листкового підживлення, повністю проникають в мезофіл листя протягом однієї години в той час коли фосфатні форми добрив проникають дні та тижні.

* мають імунізуючу фунгіцидну властивість за рахунок стимулювання синтезу у рослинах фітоалексинів та пряму дію на патогени з класу ооміцетів пригнічуючи їх метаболізм.

* Кафоми"- це добрива з фунгіцидними властивостями, рекордсмени за ефективністю та якістю на ринку України.

СКЛАД:

KAFOM K  P2O5-30 %, K2O-20 %

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Кафом К

  • Виробник: Планта Груп
  • Артикул: 000496
  • Фасовка: 20 л.
  • Наявність: В наявності
  • 6752 грн


0 відгуків / Написати відгук


Теги: Кафом К, Meristem (ПЛАНТА ГРУПП)

Наші спеціалісти рекомендують

Переглянуті товари

Кафом К

Кафом К

Кафом К (Kafom K) KAFOM- унікальні рідкі добрива на основі фосфітів, легко розчинні у воді та прекрасно засвоюються п..

6752 грн