• Фульво Преміум Пшениця

 Фульво Преміум Пшениця  добриво, стимулятор росту, антистрессант.

Забезпечує стабільну прибавку врожаю при будь-яких погодних умовах!

                                          Основні атрибути
Вид добрива Хелатне мікродобриво 
Мінімальна температура ефективної дії   5.0(град.)
Максимальна температура ефективної дії  25.0(град.)
Країна виробник  УкраЇна
                                                    Упаковка
Упаковка Каністра
Об'єм 10.0(л)

 

Впровадьте у Вашу технологію стимулятор росту Фульво Преміум Пшениця - отримаєте щедрий урожай!

 Фульво Преміум - новітній екологічно-чистий гуміновий препарат отриманий методом екстракції бурого вугілля та являє собою комплекс біополімерів нерегулярної будови на основі солей гумінових та фульвових кислот отриманих за спеціальною технологією. До складу продукту також входять, макро- і мікроелементи у хелатній формі та біологічно-активні речовини, що модулюють роботу  силових станцій клітини-мітохондрій безпосередно посилюючи активність роботи ферменту АТФ синтеза, що збільшує кількість утворення молекул АТФ.

 Молекула АТФ є універсальною енергетичною валютою живих організмів. Усі процеси життєдіяльності живої клітини, існування рослинних і тваринних організмів не можливі без використання аденозинтрифосфорної кислоти. Безпосередньо у клітині головними енергетичними станціями, де синтезуються  молекули аденозинтрифосфату, є мітохондрії. Що стосується рослинних організмів то, навіть за умови оптимального їх забезпечення елементами живлення, є доцільним застосовуючи певні фізіологічно-активні речовини найти можливість активувати синтез молекул АФТ у мітохондріях. Якщо мітохондрії працюють не на повну потужність то ефективність від застосування основних добрив буде знижена по тій причині, що транспорт елементів живлення проти електрохімічного градієнту відбуваєтся не просто так, а потребує постійного притоку енергії. Для всіх процесів внутрішньоклітинного активного транспорту іонів універсальним джерелом енергії служить аденозинтифосфат (АТФ).

 Технологія отримання добрива забезпечує високий вміст у ньому органічних біополімерів гумінової природи з хіноїдними та фенольними закінченнями, що надають фізіологічно-активним речовинам добрива підвищену ефективність та ряд конкурентних переваг FULVO PREMIUM у порівнянні з подібними добривами-конкурентами.

 Завдяки особливому поєднанню у препараті біологічно-активних речовин FULVO PREMIUM має властивість посилювача продуктивності мітохондрій активуючи синтез молекули АТФ, яка являє собою універсальну енергетичну валюту рослинного організму.

 FULVO PREMIUM містить у своєму складі збалансовану кількість солей гумінових та фульвових кислот з максимальною біологічною активністю завдяки біополімерам нерегулярної будови з молекулярних мас, що забезпечує стабільну ефективність дії препарату на рослини після його внесення.

Фульво Преміум:

препарат з хелатуючими властивостями, активатор метаболічних процесів та провідник, що посилює надходження у клітини поживних речовин;

- у бакових сумішах має властивості детоксиканта;

- посилює фотосинтез, синтез амінокислот та фітогормонів;

- забеспечує постійність оптимального середовища в середині клітини, стабілізує постійність кількості рідини (тургор) у разі виникнення стресових ситуацій;

- здійснює стимулюючий вплив на розвиток кореневої системи.

 Обробка насіння пшениці препаратом Фульво Преміум разом з протруйником ефективно сприяє енергії проростання, розвитку кореневої системи, накопичення цукрів у вузлі кущення. Передпосівна обробка насіння 1 л/т

Обробка по вегетації: Перше внесення з 3-5 листків до кінця  кущення; друге внесення у фазу формування другого міжвузля до початку виходу в трубку, сприяє формуванню більшої кількості зерен у колосі, зростає площа листової поверхні культури, посилення ростових процесів і формування імунітету рослин та меншому враженню хворобами, збільшує вміст білка, клейковини. Рекомендована норма внесення препарату Фульво Преміум - 0,5 л /га.

ВАЖЛИВО! Норма витрати робочої рідини повинна становити 200 л\га.

Переваги:

Унікальне поєднання гуматів, фізіолоічно-активних та поживних речовин;

- Створює оптимальні умови для проростання насіння;

 - Стимулює розвиток кореневої системи;

- Забезпечує швидке відновлення та приживлюваність рослин після пересадки;

- Сприяє відновленню рослини у стресових станах;

- Підвищує ефективність засвоєння добрив;

- Покращує структуру грунту при грунтовому внесенні;

- Посилює фотосинтез;

- Сприяє енергетичному метаболізму;

- Прискорює дозрівання та підвищує врожайність;

- Покращує якісні показники врожаю;

- Збільшує терміни зберигання продукції.

 Макро- та мікроелементи у складі препарату безпосередньо  впливають на безперебійне забезпечення клітин елементами живлення у доступній формі при наявності дефіциті поживних речовин у результаті зниження їх поглинання з г'рунту  в несприятливих умовах.

 Не містить твердих, баластних механічних домішок, виробляється з природної гуміновмісної органічної сировини.

 Польові дослідження показали повну сумісність Фульво Преміума з пестицидами та агрохімікатами.

 Посилює дію фунгіцидів, мікроелементів, біопрепаратів.

 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Фульво Преміум Пшениця

  • Артикул:
  • Фасовка: 10 л.
  • Наявність: В наявності
  • 3400 грн


0 відгуків / Написати відгук


Теги: Фульво Преміум Пшениця

Рекомендуемо

Переглянуті товари

Фульво Преміум Пшениця

Фульво Преміум Пшениця

 Фульво Преміум Пшениця  добриво, стимулятор росту, антистрессант. Забезпечує стабільну прибавку врожа..

3400 грн