Гарантії

 

ТОВАР Є ЯКІСНИЙ, СЕРТИФІКОВАНИМ. ЯКІСТЬ ТОВАРІВ ВІДПОВІДАЄ СТАНДАРТАМ ВСТАНОВЛЕНИМ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ УКРАЇНИ

1. Постачальник гарантує, що поставлений товар є якісним, сертифікованим (визнаним), відповідає всім санітарним, гігієнічним, технічним та іншим нормам, стандартам та правилам, встановленим чинним законодавством України для товарів даного виду.
2. Постачальник гарантує, що товар, який поставляється Покупцю має необхідну інформацію, передбачену Законом України «Про захист прав споживачів»  та іншими нормативними актами і відповідає законодавству про мови в Україні.
3. Постачальник не несе відповідальності за погіршення якісних показників Товару, що сталося після його передачі Покупцю, які знаходяться поза межами контролю Постачальника.

 

ЗГІДНО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ»

Згідно з положеннями закону України «Про захист персональних даних» http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2297-17  з того моменту, коли Ви почали співпрацювати з нами Ви надали згоду на збір, обробку і зберігання своєї особистої інформації згідно до цього закону.

Ми гарантуємо, що після отримання та обробки Ваших персональних даних отримана інформація не буде не законно поширюватися (розповсюджуватися та передаватися третім особам).