Оплата та доставка

 

Для відвантаження ми передаємо Ваш товар транспортній компанії у день оформлення замовлення, або на наступний день. Після цього перевезник інформує Вас про точний термін та час прибуття до пункту призначення. Тож час доставки вантажу складає не більше 3-х робочих днів.

  • Нова пошта (самовивіз)

Скориставшись онлайн-калькулятором Ви можете дізнатись ціну доставки, що формується згідно тарифів компанії Нова пошта.

Ознайомитись з графіком роботи відділення компанії Нова пошта у Вашому місті Ви можете тут.

За допомогою спеціального сервісу, Ви можете відстежити свій вантаж.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Ваше замовлення зберігається у місці видачі 5 робочих днів  (окрім неділі, неробочих та святкових днів). З 6-го дня (окрім неділі, неробочих та святкових днів) нараховується доплата. Розмір доплати залежить від терміну зберігання. Детальніше ознайомитись з умовами зберігання Ви можете тут.

Для отримання відправлення достатньо мати при собі номер експрес-накладної, оригінал паспорту громадянина України/закордонного паспорту або телефон з номером, вказаним в ЕН.

  • Делівері (самовивіз)

Скориставшись онлайн-калькулятором Ви можете дізнатись ціну доставки, що формується згідно тарифів компанії Делівері.

Список представництв компанії та графік їх роботи знаходиться тут.

Тут Ви можете відстежити свій вантаж.

Якщо для Вас є критичним отримання замовлення до певної дати, вкажіть про це в коментарі до замовлення, наші менеджери постараються допомогти.


ОПЛАТА

  • Наложений платіж

Ви оплачуєте своє замовлення транспортній компанії після його перевірки. Вданому випадку Вам потрібно буде додатково оплатити кошти за зворотню відправку грошей за тарифами транспортної компанії

  • Безготівковій розрахунок

Онлайн оплата банківською картою.

Оплата банківським переказом (“по рахунку”). Все, що Вам потрібно, це запросити у нашого менеджера рахунок на оплату. Замовлення Ви можете оплатити в касі відділення будь-якого зручного для Вас банку або через клієнт-банк.

Якщо у Вас виникнуть питання стосовно оплати, вкажіть про це в коментарі до замовлення, або уточніть їх у наших менеджерів. Ми з радістю допоможемо Вам.