Про нас

 

Ми пропонуємо широкий асортимент засобів захисту рослин, засобів підживлення та посівних матеріалів. Сильною стороною компанії є співпраця з науковцями.

ТОВ «АГРО-ТОРГОВИЙ СОЮЗ» - група дистриб’юторських компаній, мета яких  обслуговування потреб сільгоспвиробників. Наше завдання полягає не тільки в тому, щоб просто продати потрібний товар, але і в тому, щоб інформувати та допомогти покупцю прийняти оптимальне рішення для його умов господарювання. Для цього ми маємо досвідчених фахівців, агрономів досвідом рішення різної складності задач. Озброївшись всебічною інформацією про продукт і його специфіку роботи, ви зможете самостійно прийняти зважене рішення про покупку саме того товару, який вам потрібен.

Ми забезпечуємо аграріїв тільки оригінальною та сертифікованою продукцією, згідно останніх інноваційних наукових досягнень, незалежно від площ та обсягів. 

Еко Дизайн

Нам довіряють:

  • вся продукція оригінальна та сертифікована;
  • пропонуємо продукцію згідно останніх інноваційних наукових досягнень;
  • ми працюємо для всіх клієнтів, незалежно від площ та обсягів;
  • надаємо детальні рекомендації, щодо застосування продукції для забезпечення ефективних технологій вирощування.
  • ми орієнтовані на клієнтів, переслідуємо мету зробить Ваш бізнес більш рентабельним.

 

Ми допоможемо Вам обрати:

У нас працюють професійні агрономи та продавці. У телефонному режимі або безпосередньо в нас у офісі вони готові надати кваліфіковану консультацію і відповісти на будь-які питання.

 

Зручна доставка у всі регіони:

Всі товари в нашому магазині продаються з доставкою.
Доставка в межах Кіровоградської та Дніпропетровської області здійснюється протягом одного дня. Ми здійснюємо доставку без передоплати у всіх обласних центрах України. У цьому випадку Ви отримаєте своє замовлення вже на наступний день.
Ми охоплюємо майже всі регіони України: Черкаська, Харківська, Дніпропетровська, Одеська, Кіровоградська, Миколаївська, Донецька, Луганська, Херсонська, Запорізька, Полтавська, Львівська, Івано-Франківська та Вінницька області.

Всі товари якісні. Підтвердженням гарантії служить сертифікат якості.

Ми дорожимо своєю репутацією, і тому свідомо не продаємо неофіційний або нелегальний товар без сертифікатів та реєстрації на території Україні. В кінцевому підсумку покупка продуктів сумнівного походження доставляє головний біль і для продавця, і для покупця.

 

Адреса

Ми раді Вас бачити за адресою м. Кропивницький, Проспект Інженерів, 8.